Reklama - mozesz wykupic to miejsce.

Zadaj mi pytanie!

wtorek, 3 lutego 2015

Konrad "KonDziSan" Sopata to młody, polski zawodnik, który pokazał się na scenie od czasów występu w mousesports na początku tego roku. Później prezentował się bardzo dobrze w barwach Sample Team z którym udało mu się stanąć na najwyższym stopniu podium podczas PGA 2014. Ostatnio nasz rodak nie zakwalifikował się do Challenger Series i postanowił opuścić drużynę na rzecz.... tureckiego LCSa.


Konrad dołączył do drużyny o nazwie Team Turquality, która w sezonie 2014 plasowała się podczas wielu rozgrywek na drugim miejscu w tym regionie za Dark Passage (których znacie między innymi z Mistrzostw Świata Sezonu Czwartego). W lidze na rok 2015 sytuacja wygląda o wiele bardziej skomplikowanie - do walki dołączyły dwie bardzo mocne formacje: znana głównie ze scen FPS czyli HWA Gaming oraz Beşiktaş e-Sports Club, czyli marka, którą rozpoznaje każdy fan piłki nożnej na świecie (pierwsza drużyna piłkarska angażująca się w eSport). 

Drużyna Polaka przed jego dołączeniem miała w tych rozgrywkach bardzo niekorzystny bilans: 0 wygranych i 2 porażki poskutkowały zmianami na pozycji junglera. Wybór padł na Polaka, który bardzo szybko odpłacił organizacji za tę decyzję. TT wygrało w tej kolejce dwa spotkania i to z bardzo cenionymi rywalami takimi jak Dark Passage. KonDziSan grał Rek'Saią (na której bardzo szybko biegał z wynikiem 4:0:0) oraz Lee Sinem, na którym świetnie wysnoballował swój team (ah ten inSec na First Blood) oraz prowadził do zwycięstwa przez dobre engage.

Konradowi życzymy powodzenia w nowym kraju, a tutaj podsyłamy mecze do obejrzenia:

 

2 komentarze:

  1. No, pewnie Kic już zaciera ręce na jego nowiutką klawiaturke :D

    Co kicuś, nie można tu banować? :D

    OdpowiedzUsuń
  2. beka z budżetowo zamawianej strony bez własnej implementacji systemu komentarzy :D

    OdpowiedzUsuń

Follow me on Twitter!