Reklama - mozesz wykupic to miejsce.

Zadaj mi pytanie!

środa, 4 lutego 2015


BIERZESZ UDZIAŁ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
MIESZKASZ  POZA GRANICAMI POLSKI
 OBSTAWIASZ W LEGALNY SPOSÓB

Full Louis 65% - 35% Team Fat Rabbit

Ostatnie mecze Full Louis (na górze najbardziej aktualne):

Ostatnie mecze Team Fat Rabbit (na górze najbardziej aktualne):
Zakład ten dostępny jest tylko w serwisie pinnaclesports.com. Decydujemy w tym zestawieniu kto wygra pierwszą mapę. Triumfator tego spotkania ma raczej pewny awans do kolejnej fazy rozgrywek. Zespoły te grały ze sobą dotychczas jeden raz (mecz zakończył się wynikiem 1:1). Co najważniejsze jednak w tamtym spotkaniu pierwsza mapa padła łupem Full Louis. Czemu FL ma dużo korzystniejszy kurs niż TFR? Ekipa z Wietnamu radzi sobie ostatnio dobrze - pokonali m.in. kolejkę temu najlepszy zespół z regionu GPL czyli Saigon Jokers i to bardzo przekonująco. Tydzień wcześniej TFR przegrało z SAJ stosunkiem 0:2.

Za każdą złotówkę postawioną na wygranie pierwszej mapy przez FL zgarniamy 1.50 PLN. Każda złotówka na TFR daję nam zwrot w postaci 2.630 PLN.

SK Telecom T1 75% - 25% Samsung Galaxy

Ostatnie mecze SK Telecom T1 (na górze najbardziej aktualne):

Ostatnie mecze Samsung Galaxy (na górze najbardziej aktualne):
Zakłady na te spotkania dostępne są na dwóch serwisach - pinnaclesports.com oraz egamingbets.com. Samsung jest zdecydowanie najsłabszą drużyna tego sezonu OGN. Zmiany i odejście praktycznie wszystkich zawodników z ekipy mistrzów świata niezbyt dobrze im służą. SKT T1 również nie błyszczy ale gra o wiele stabilniej niż Samsung. SKT wygrało dotychczas trzy spotkania i dwukrotnie schodziło z areny przegranym (m.in. w ostatniej kolejce). Samsung był gorszy od przeciwników we wszystkich meczach i ugrał tylko jedną mapę. Sprawia to ze zakłady z handicapem (czyli to, że któraś ekipa wygra 2:0) lub wynik pierwszej mapy (zakład niżej) wydają się o wiele bardziej interesujące. 

Jeśli chcemy obstawiać kto wygra mecz to obstawiając SKT lepiej to zrobić na serwisie egamingbets.com (wyższy kurs). Za każdą złotówkę otrzymamy około 9 groszy (ryzyko chyba nie warte świeczki). Jeden PLN postawiony na Samsung Galaxy daję nam 7 zł 67 groszy w serwisie pinnaclesports.com. O wiele ciekawsze są zakłady na wynik 2:0 lub na to kto wygra pierwszą mapę. Polecam szczególnie pierwszy z nich.


1 komentarz:

  1. Ja proponuję taki zakład - komu teraz zginie klawiatura na IEMie ? :D
    Kto zgadnie pierwszy dostanie od Kica klawiature (tą kikisową).

    OdpowiedzUsuń

Follow me on Twitter!