Reklama - mozesz wykupic to miejsce.

Zadaj mi pytanie!

niedziela, 25 stycznia 2015

Postanowiłem wyruszyć z drobną serią artykułów. Z tego co widziałem bardzo wielu z Was obstawia mecze League of Legends. Postaram się jak najbardziej wyjaśnić kto jest w danym meczu faworytem i na kogo warto postawić pieniądze. PAMIĘTAJCIE ZE OBSTAWIACIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZALNOŚĆ.

Kursy egamingbets.com:Kursy pinnaclesports.com:
Jeśli znacie inne stronki to podsyłajcie, w kolejnej kolejce je dodam. W skrócie jeśli chcecie obstawiać dany team to na tej stronie:

Team SoloMid - pinnaclesports
Team 8 - pinnaclesports
Cloud 9 - pinnaclesports
Gravity Gaming - pinnaclesports
Team Liquid - pinnaclesports
CLG - egamingbets
Winterfox - egamingbets
Team Coast - pinnaclesports
Team Impulse - pinnaclesports
Team Dignitas - egamingbets

Team Impulse 45% - 55% Team Dignitas
Pierwsi przegrali swoje spotkanie na Team Liquid, a Dignitas wyszedł zwycięsko z rozgrywki na Team Coast. Warto jednak zaznaczyć, że całe spotkanie Dignitas przegrywało dosyć sromotnie by na koniec zrobić comeback przez ogromny błąd Team Coast. Impulse w tym tygodniu gra z rezerwowym na pozycji toplanera - Impact nie dostał jeszcze swojej wizy i zastępuje go Rhux. Wczoraj ten ostatni zagrał stosunkowo dobrze. Spotkanie jest to bardzo wyrównanie, kursy na oba drużyny wydają się bardzo dobre. Z racji tego ze Impulse gra z subem to lekka przewaga Dignitas. Dużo zależy od picków i banów.

Winterfox 38% - 62% Team Coast
Winterfox gra w tym tygodniu z trzema rezerwowymi - Avalon, Helios oraz Imagine nie dostali wizy przez co zastępują ich Flaresz, ShorterACE i Gleeb. Wczoraj wystarczyło to jednak na Gravity Gaming. Warto jednak zaznaczyć, że rozgrywka ta stała na dosyć niskim poziomie przypominającym soloq. Coast kontrolowało całe spotkanie na Dignitas aż do końcowych momentów w których niemiłosiernie thrownęli rozgrywkę. Warto odnotować, że Coast gra w swoim podstawowym składzie i jest na nich bardzo dobry kurs. Na pewno mają coś do udowodnienia. Styl gry Impalera oraz Sheepa pozwalają myśleć, że skutecznie wyłączą dwóch ostałych carry z oryginalnego rosteru WFX.

Team Liquid 40% - 60% Counter Logic Gaming
Obie drużyny z subem, ex-Curse musi sobie radzić bez swojego najcenniejszego nabytku czyli Pigleta. Zastępuje go ADC z soloq o nicku Keith. W CLG brakuje za to toplanera - ZionSpartan został ukarany przez Riot Games i gra za niego praktycznie emerytowany gracz o nicku Benny. Zmiany w składach nie przeszkodziły obu zespołom w wygranych. Liquid pokonało Impulse grając bardzo interesujący protect the carry teamcomp (co jest dużym ryzykiem z rezerwowym ADC), a CLG dostało 4 z 5 możliwych najlepszych picków na dane linie i przejechało sie po Team 8. Moim zdaniem w tym pojedynku zwycięsko wyjdzie CLG tylko i wyłącznie dlatego, że mają lepszego ADC.

Cloud 9 80% - 20% Gravity Gaming
Obydwie drużyny wczoraj przegrały... chodzi tu jednak o styl. Gravity dostało stosunkowo dobre picki i przegrało grając bardzo pasywnie na zespół z trzema rezerwowymi. Cloud 9 kontrolowało mecz na TSM do pewnego momentu zgarniając 3 smoki i barona. Moim zdaniem Cloud 9 to czysty faworyt. 0-2 byłoby dla nich porażką po tym tygodniu.

Team SoloMid 85% - 15% Team 8
Najgorsza drużyna w LCS (a na pewno najgorszy bottom lane) przeciwko najbardziej dojrzałej. TSM ograło wielkich faworytów w postaci Cloud 9, a Team 8 przegrało na CLG z rezerwowym na pozycji toplanera. Warto dodać, że Team 8 bardzo słabo picknęło w tamtym meczu i jeśli tego nie poprawią to na pewno nie wyjdą z tego meczu z triumfem.

1 komentarz:

  1. Stary, dobry STS.
    https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bukmacherskie/zaklady-sportowe/?action=offer&sport=251&region=6842&league=18981

    OdpowiedzUsuń

Follow me on Twitter!