Reklama - mozesz wykupic to miejsce.

Zadaj mi pytanie!

poniedziałek, 26 stycznia 2015

Wczoraj pisałem wam o tym, że 14 letni Szwed o nicku Larssen został pierwszym Challengerem / Masterem na EUW. Dziś do jego prestiżowego grona dołączył nasz rodak - Jankos, jungler zespołu Team ROCCAT. Marcin już w poprzednim sezonie był bardzo wysoko w rankingu solo queue ocierając się o granice 1000 punktów. Jankos wyprzedził innych znamienitych graczy takich jak Rekkles, Incarnati0n, Amazing, Hun1 czy k0u.


Polak do awansu potrzebował 46 meczy - wygrał 35 notując stosunek zwycięstw na poziomie 76%. Tak wyglądają najczęściej grani przez niego czempioni: Lee Sin (13), Jarvan IV (8), Rengar (7), Kha'Zix (5), Rek'Sai (3), Hecarim (2), Sion (2).

Warto odnotować ze po tylu dniach dopiero 34 osoby wbiły ligę Diament 1. Tylko 9 z nich ma win ratio na poziomie >70%.... najwyższe z nich ma nasz rodak Damian "tantrum" Klimczak, który obecnie ma promocje do Mastera ze stosunkiem zwycięstw 78%. Jest także jedynym graczem ponad Diament 2, który przegrał mniej niż 10 spotkań. W D1 przez chwilę był także Czaru, lecz spadł z dywizji. Oprócz niego o awans walczą także Sebeks oraz SlodkaPanda. Trzymamy kciuki!

1 komentarz:

  1. Gdyby nie studia, też wbity byłby już chall. Kappa :^)

    OdpowiedzUsuń

Follow me on Twitter!