Reklama - mozesz wykupic to miejsce.

Zadaj mi pytanie!

wtorek, 20 stycznia 2015

Na polskiej scenie eSportowej po solidnym i trwającym od Pucharu Polski by Riot Games okresie ogórkowym zaczynają się pojawiać pierwsze informacje na temat transferów lokalnych ekip. Miesiące grudzień, styczeń i luty to przeważnie czas przejściowy między rywalizacją na najwyższym poziomie, a podsumowaniem roku minionego. Nie ma chyba lepszego momentu by udoskonalić swoje szeregi niż początek nowego roku.

http://1.bp.blogspot.com/-lY2yXxaoEJ4/VL5VXsMikgI/AAAAAAAAAZ8/p89f__3Be_0/s1600/300px-Sample2_kopia.jpg

Nie każdy jednak ma szansę zmieniać skład tak jak mu się podoba. Jeżeli z naszej drużyny odchodzi jeden z najlepszych AD Carry na amatorskiej, polskiej scenie League of Legends to bardzo ciężko znaleźć za niego godziwe zastępstwo. Właśnie tak było w przypadku drużyny, którą znacie pod nazwą Sample Text. Triumfatorzy Ligi Cybersport 2014 podczas targów w Poznaniu zostali zmuszeni do roszad po odejściu Celavera w stronę Reason Gaming (miało to miejsce przed LCS ET Spring 2015 – kwalifikacjami do prestiżowej League of Legends Championship Series). Zastąpi go na dolnej alei dosłownie młody zawodnik. 

MlodyIsOnFIREq jest na scenie od zawsze. Nigdy jednak nie przebił się nawet na scenie amatorskiej do żadnej poważnej drużyny lokalnej. Teraz dostaje swoją wielką szansę. Dla jego dobra lepiej niech jej nie marnuje, bo konkurencja na polskim bottom lane jest ogromna. Obecnie Mlody znajduje się w Masterze na EUW pod nickiem EBERCZAKOS. W moich zestawieniach Challengerów/Masterów 7 na 9 razy znajdował się w rankingu, a średnia ilość punktów wynosiła 143. Daje mu to 35 miejsce wśród rodaków i 8 pozycje wśród ADC. 

 http://4.bp.blogspot.com/-Lx2OiKMXFs0/VL5cgf780QI/AAAAAAAAAaM/X-enb7HK4qQ/s1600/zwycezcy_lol.jpg 
źródło: Cybersport.pl 

Jak mogliśmy dowiedzieć się ze streama KonDziSana to nie jedyne zmiany jakie będą miały miejsce w tym sezonie. Nazwa „Sample Text” nie spodobała się Riot Games i drużyna została zmuszona do zmiany brandingu. Od dziś nazywamy ich: Annihilon Team. Ekipa dobrała sobie także trzech rezerwowych. Będą to bracia HitooN i h0rsee (którzy po wygraniu z Reason Gaming ostatniego sezonu EPS na jakiś czas znikli spod świateł reflektorów) oraz support rosyjskiej drużyny RoX.Kis – Raxxo

Poland Iwo "Ishikawa" Gawlik - Top Lane
Poland Konrad "KonDziSan" Sopata - Jungle 
Poland Sebastian "Sebekx" Smejkal - Mid Lane 
Poland Mateusz "MlodyIsOnFIREq" Strąk - AD Carry 
Poland Mateusz "Grom" Klimaszewski - Support 

Poland Oskar "Raxxo" Bazydło - Sub/Support 
Poland Łukasz "HitooN" Dąbrowski - Sub/Top Lane 
Poland Dawid "h0rsee" Dąbrowski - Sub/AD Carry 

Czy AT powtórzy swoje dokonania z jesieni i zimy roku 2014? Pierwsze miejsce na PGA, drugie miejsce na EPS to wyniki, które na pewno chcieliby powtórzyć. Jak to wypadnie przekonamy się już niedługo.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Follow me on Twitter!